O firmie

HP SYSTEMS jest wyspecjalizowanym producentem siłowników hydraulicznych.

 

Od ponad 20 lat dostarczamy na rynek Europejski i Światowy, produkty najwyższej jakości powstające w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży hydrauliki siłowej oraz wiedzę doświadczonych konstruktorów i najnowsze narzędzia projektowe CAD/CAM.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów zajmujemy się również dystrybucją najwyższej jakości części znormalizowanych do form wtryskowych i tłoczników oraz narzędzi do połączeń śrubowych. Za pośrednictwem Grupy HPS mogą Państwo uzyskać skuteczną pomoc w doborze najlepszych rozwiązań. W trosce o najwyższą jakość usług dysponujemy stałym zapasem magazynowym oferowanych produktów, szeroką siecią dystrybucji i serwisem technicznym na całym świecie.

"Jeśli jest coś, czego nie potrafisz zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyś to robił. Powinieneś zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż Ty" - Henry Ford (1923r.)

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza szeroką ofertą.


Nasi partnerzy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy najwyższej jakości części standardowe do form wtryskowych, tłoczników i wykrojników.

Grupa HPS zapewni Państwu niezbędną pomoc w procesie projektowania, stały zapas magazynowy oferowanych produktów oraz ogólnoświatową sieć dystrybucji i wsparcia technicznego.

Kontakt z naszą firmą

HP Systems Sp. z o.o. ul. Wojska Polskiego 2A 05-220 Zielonka
tel.: +48 22 614 34 11
fax: +48 22 614 35 13
e-mail: hps@hps-polska.pl